Modele fustanesh per dimer

1. Fustani afarist Edhe PSE në Vendin tuaj të Punës MBase NUK ekziston Kodi i caktuar i veshjes, gjeni një fustan të thjeshtë dhe me prerje strikte, të cilin do të Mund ta vishni Kur shkoni në Intervista APO në takime të rëndësishme afariste. Modelet e këtilla kombinohen me xhaketë, detaje mode DHE me Stoli. Fustani maksi nga Kashmiri + çizme të shkurtra lëkurë antilope me tokëz dhe resa fundet e ngushta dhe minifundet me motive grafike; janě ATO, istet e e padiskumarhme të garderobës dimërore. Për t`u veshur me xhaketa, siç sugjerojnë Emporio Armani e Lanvin – ose për tu kombinuar me bluza Kashmir për një efekt rastësor Shik. Hapësirë Edhe për fundet me pala, më mirë nëse janě në ton pastel ((Balenciaga) dhe për ATO shumë të gjata për t`u kombinuar me këmisha dhe athlète (Carolina Herrera). Janë të rehatshme, të bukura dhe lehtë përshtaten me shumë aksesorë dhe këpucë. Nga fustani i ngushtë Tek ai i gjatë, fustanet e koleksioneve të Reja janě një himn për luksin PA kohë tipike për veshjet me gjelbërim të përjetshëm. Shembuj të kësaj janě fustanet e Emporio Armani – nga Linja ultra-klasike, me një prerje të thellë dhe detaje zbukurimi – dhe fustani në Model këmishe i Christian Dior me një accumulé lëkure në mes. Propozimet sezonale përfshijnë Edhe veshjet romantike me Lule si ATO të Tory Burch dhe Atje me thekë dhe me dantellë, si i Givenchy.

KY fustan, në shikim të parë na përkujton ruiner e bërë nga dy pjesë: fustan valëzues (i hollë) me Lule dhe këmishë pambuku me mëngë të gjata. Përzgjedhni Tone neutrale, dhe patjetër MODELE që përmbajnë ndonjë detaj dekoratv, shirita, perçina APO qëndisje. Fustani i modelit A, këtë saison po na Probajmo i pasuruar me dekorime interesante, siç është qëndisja që e rrethon dekoltenë. Me këtë kombinoni çizme të ngushta gjysmë të Thella, të cilat duken si çorapa në këmbë. Me këtë fustan do të Ishte më së Miri të veshni çizme të thjeshta Kamoshi gjysmë të Thella të zeza. Fustani je Zi me ruiner A + çizme të ngushta të shkurtra fustan sateni maksi + çizme të shkurtra plishi me Taka 4. Fustani formel është modeli të cilin e vishni në të gjitha rastet solemne – nga kurorëzimet Deri te takimet e mbrëmjeve formale. Le të jetë i gjatë, APO bën Edhe Deri te gjunjët. Zgjidhni ngjyrën dhe ruiner i Cili i Shkon më së Miri tenit tuaj dhe formës së trupit, të cilin çdo Herë Mund ta vishni sëirish me aksesorë të ndryshëm.

Un poste partagé par simmply4me Fashion (@simmply4rme) le Jul 12, 2017 à 3:05am PDT #summer #Instagramdaily # igdaily #love #outfit #Instagram #bodysuit #girl #Americanstyle de #eveninggown de la #dresses # robe de soiréerobe # jolies #beauty #fashion #promdress #forsale #bridal #formaldress #bridal #homcomingdress #promdresses robe #casual nous contacter pour commander: email: ifashionres@yahoo.com WhatsApp/wechat: 8613328783287 Skype: ifashionres 2. Fustani i gjatë është perfekt për Ditët Kur MBase NUK keni dëshirë të vishni pantallona. Fustanin Mund ta vishni në çdo Rast, u përshtatet sezoneve dhe është shumë i rehatshëm, andaj është i përshtatshëm Edhe për udhëtime. Këtë Duks-fustan mëndafshi, me pjesë të venitura, Mund ta kombinoni me çizme të thjeshta gjysmë të Thella. Fustani asimetrik maksi me Print + çizme të zeza me Top dhe lëkurë antilope Deri në nyellin e këmbës 5. Fustani veror duhet të keni gjithsesi një fustan të preferuar të cilin do ta vishni gjatë Errësira verës.